Наказ у Viber: законно чи штраф? Розбираємося без ілюзій
📝 Війна змінила формат роботи. Команди розкидані по різних містах і навіть країнах. Хтось працює дистанційно, хтось релокований, а хтось — на простої чи у призупиненні. І виникає дуже практичне питання: Чи можна надсилати заяви та накази через Viber, Telegram чи інші месенджери?